Na Gripama: Kup prvaka gradova u malom nogometu
Povodom obilježavanja 50. godišnjice organiziranog igranja malog baluna u Splitu planirana su brojna događanja, a prvo u nizu je KUP PRVAKA GRADOVA, koji će se održati u ponedjeljak i srijedu u velikoj dvorani na Gripama.
U ovom natjecanju uz prvake Splita, sudjelovat će prvaci svih okolnih udruga i to Trogir, Kaštela i Omiš u kategoriji seniora, te Solin u kategoriji veterana.
Ovo je drugo izdanje turnira koji je premijerno održan prošle godine u Trogiru kada su u kategoriji seniora prvo mjesto osvojili predstavnici Splita – ekipa “Hercegovac Visoko potkrovlje”, dok su u kategoriji veterana najbolji bili predstavnici Solina – ekipa “BAT Udruga specijalne policije”.
RASPORED:
Ponedjeljak 04.05.2015. – polufinalne utakmice u kategoriji seniora:
18:30 SPLIT (“PB SPLIT”) – TROGIR (“MNK KALAC”)
19:30 KAŠTELA (“DVD KAŠTELA”) – OMIŠ (“SVETI JOSIP”)
Srijeda 06.05.2015. finale u obe kategorije:
18:00 FINALE VETERANA SPLIT (“JADRANSKO OSIGURANJE”) – SOLIN (“IZAZOV”)
19:00 FINALE SENIORA
Pozivaju se svi ljubitelji malog nogometa i sporta općenito, da dođu u veliku dvoranu Sportskog centra Gripe, te pogledaju oglede najboljih amaterskih malonogometaša iz Splita i okolice. Ulaz je slobodan.


