Strašna nesreća: Nakon silovitog sudara, automobil usmrtio dvije pješakinje

Piše:

U teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila oko 23:35 sati smrtno su stradale dvije osobe. Sudar se dogodio na Partizanskom putu bb, kod Mandrača, a kako javljaju iz PU Istarske došlo je do frontalnog sudara dva osobna automobila BMW, njemačkih i švicarskih registracija, nakon čega je vozilo njemačkih registracija izletjelo s ceste pri čemu je naletjelo na troje pješaka od kojih su dvije ženske osobe preminule. 

Jedna je pješakinja preminula na licu mjesta dok je druga pješakinja preminula u pulskoj Općoj bolnici. O jačini sraza dvaju vozila svjedočili su prolaznici koji su u šoku promatrali očevid i poprište nesreće. Na prometnici koja se nalazi na samom ulasku u grad često dolazi do prekoračenja brzine i nepoštivanja propisa jer se radi o  ravnom dijelu ceste  s blagim zavojem, gdje često vozači nagaze gas, piše Regional Express.

Prilikom sudara dva BMW-a jedan je udario u grupu od tri pješaka, dvije pješakinje su poginule, a pješak je sa teškim tjelesnim ozljedama zadržan u bolnici. Prema prvim neslužbenim informacijama radi se o jednoj ženskoj osobi s pulskog područja dok se identitet druge utvrđuje. Partizanski put bio je zatvoren za sav promet do 03:05 sati.