Četiri kafića: Tropic pod vodstvom Zlatka Dalića obranio naslov

Tropic je u zanimljivom finalu 16. izdanja ovog turnira pobijedio Camel sa 6:3
Momčad Tropica, koju je vodio hrvatski izbornik Zlatko Dalić, obranila je naslov na malonogometnom turniru Memorijal Dina Petrinovića, poznatijem kao turnir Četiri kafića u Splitu. - piše HRT

Tropic je u zanimljivom finalu 16. izdanja ovog turnira pobijedio Camel sa 6:3.

Dalićeva momčad povela je golom Tomasova u drugoj minuti, a na 2:0 povisio je Marinović u petoj. Smanjio je u 10. minuti Vejić, a prednost Tropica je u 14. opet povećao Marinović. Samo minutu kasnije Đoni je precizan za 3:2, no opet Camelu ne da prodisati Marinović, koji svojim trećim golom u 22. minuti povisuje na 4:2. Još jednom je samo minuta trebala Camelu da preko Spahića smanji na 4:3, no gol Livaje u 35. minuti za 5:3 postavio je visoku zapreku pred Camel s malo vremena do kraja. Juriš suparnika iskoristili su Livaja i Tomasov, a brzu akciju je pogotkom za 6:3 u 37. minuti okončao Marin Tomasov.

Sudionici finala:

Tropic: Livaja, Tomić, Biliškov, Kukoč, Tomasov, Bugarija, Božinović, Primorac, Aničić, Marinović, Uvodić

Camel: Pletikosa, V. Balić, Delić, Spahić, Stanić, Putnik, Džoni, Vejić, Olić, Prosinečki, D. Šimić, Mornar, Pršo, Đolonga
hr Tue Dec 26 2017 20:33:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Treća liga: Porazi Zadra i biogradskog Primorca

Croatia pobjednički kroz Stobreč
Danas je odigrano sedam susreta 26. kola 3. HNL jug. Valja izdvojiti poraze Zadra i Primorca iz Biograda. Zadrani su poraženi u Pločama od Jadrana sa 2:1. Domaća momčad tijekom cijele utakmice bila je bolji protivnik i zasluženo odnose tri boda.

Biogradski Primorac poražen je sa 1:0 u Kaštel Starom od davljenika Vala. Hrvace su imale tri boda sve do 89. minute kada Božina nespretno reagira i postiže autogol za konačni rezultat 1:1. Do prednosti ih je doveo Maganić u prvom dijelu.

Kamen i Junak odigrali su utakmicu bez pogodaka, svakome po bod u borbi za ostanak. Zagora je na Borovištu bila bolja od Uranie sa 2:0. Trener-igrač Brnadić pogodio je već u sedmoj minuti, Frane Bitunjac iz kaznenog udarca bio je precizan za 2:0.

Dubrovački GOŠK upisao je bitnu pobjedu 2:1 protiv županijskog susjeda Zmaja. Veraja i Lipotić bili su strijelci za Gospare, Toni Ivanišević je ublažio poraz Zmaja.

Lider iz Zmijavaca bez većih problema odnio je bodove iz Stobreča. Za pobjedu Croatie od 2:0 pogađali su Vidošević i Mrkonjić.

Rezultati:

Primorac - Croatia 0:2 (Vidošević 31', Mrkonjić 62'-11m)
Val - Primorac BNM 1:0 (Sunara 7')
Hrvace - Imotski 1:1 (Maganić 34' // Božina 89'- ag)
Kamen - Junak 0:0
Jadran LP - Zadar 2:1 (Maleta 32', Šutalo 65' // Torbarina 90'+3)
Zagora  - Urania 2:0 (Brnadić 7', F. Bitunjac 34'-11m)
GOŠK -Zmaj 2:1 (Veraja 26', Lipotić 40' // Ivanišević 75')
hr Sat Apr 21 2018 20:41:29 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.

Poljud rasprodan za derbi protiv Dinama

Ulaznica za sutrašnju utakmicu u ovom trenutku više nema u prodaji
Hajduk je na svojoj službenoj web stranici objavio kako ulaznica za najveći derbi hrvatskog sporta između Hajduka i Dinama koji se u nedjelju od 17 sati igra na Poljudu više nema u slobodnoj prodaji.

Preostala mjesta do punog kapaciteta poljudskog stadiona odnose se na ulaz A koji je rezerviran za gostujuće navijače te sigurnosna mjesta sektora B.
hr Sat Apr 21 2018 11:49:00 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.

Croatia gostuje u Stobreču, Zadar u Pločama

Na rasporedu je sedam susreta 26. kola 3.HNL jug
U Stobreč dolazi lider iz Zmijavaca, a dobro u Primorcu pamte prvi susret ove sezone kada su poraženi čak 4:0. Nije Primoraac ni sjena momčadi iz prvog dijela, primili su čak 23 pogotka u deset kola i osvojili samo deset bodova. Učinak koji je među najgorima u ligi kad se gleda samo drugi dio sezone. Croatia je prva s pet bodova prednosti ispred Splita i biogradskog Primorca, a sigurno pred derbi protiv Splita žele danas odnijeti tri boda iz Stobreča.

Val je posljednji, ako žele održati nadu u ostanak u društvu trećeligaša moraju danas pobjediti Primorac iz Biograda. Svaki drugi rezultat gura ih prema Županijskoj ligi. S druge strane, sve osim pobjede i Primorac izbacuje iz utrke za naslov. Kamen bi mogao već danas uhvatiti 32 boda koliko se kalkulira da će biti dovoljno za ostanak, protivnik je sinjski Junak, koji je smjenom Lalića konačno proigrao i na krilima pobjede protiv GOŠK-a dolazi u Ivanbegovinu po pozitivan rezultat.

Županijski derbi na Lapadu igraju GOŠK i Zmaj iz Blata. Tri boda su imperativ za dubrovački sastav, njihovi protivnici imaju šest bodova više i skoro su uplovili u mirnu luku ostanka. Hrvace su bezbrižne, proteklo kolo na Korčuli su dobili priliku neki igrači što su manje igrali, ali danas se protiv Imotskog očekuje jači sastav, jer Ivan Medvid ne želi dopustiti dva poraza u nizu. Svjesni su koliko su Imotskom važni bod(ovi) i koliko je opasan Ivan Prskalo

Zadar je nezadrživ ovog proljeća, proteklo kolo sa čak šest komada su ispratili Zagoru (6:3), efikasni su drugi dio (39 pogodaka u 10 utakmica) pa će na velikim mukama biti obrana Plavih sa ušća Neretve. Još jedan klub koji ima imperativ osvajanja tri boda je Zagora kojoj na Borovište dolazi Urania. Proteklo kolo Zagora je u gostima postigla tri pogotka te uspjela izgubiti, danas bi bili zadovoljni jednim pogotkom, ali da on bude vrijedan tri boda.

Bayern i Eintracht nastavljaju 'rat' zbog Nike Kovača!

Bayern i Eintracht igrat će u finalu njemačkog kupa. Momčad Nike Kovača sinoć je svladala Schalke s 1:0 i drugu godinu zaredom ušla u finale.
Nastavlja se prepucavanje između Eintrachta i Bayerna nakon što je bavarski gigant za novog trenera izabrao Niku Kovača, trenera momčadi iz Frankfurta, piše vecernji.hr

Sportskog direktora Eintrachta Fredija Bobica uzrujalo je to što im je Bayern oteo trenera pa je poručio da toj momčadi "nedostaje poštovanja i profesionalnosti".

Predsjednik Bayerna Uli Hoeness te je tvrdnje nazvao "nečuvenima", dok je direktor Karl-Heinz Rummenigge poručio:

– Ne razumijem čemu takve Fredijeve riječi. Posao smo odradili profesionalno i pošteno. No, mislim da se Bobic malo ohladio nakon upozorenja koje smo mu poslali Uli Hoeness i ja.

Odgovor Bobica nije trebalo dugo čekati.

– Na Rummeniggeove izjave mogu se samo nasmijati. Reći ću to ovako: u prvoj i drugoj ligi postoji 36 klubova, a njih 35 dobro surađuje i ta suradnja funkcionira – rekao je Bobic i dodao:

– Nogometni navijači nisu glupi i vide što se ovdje dogodilo.

A Bayern i Eintracht igrat će u finalu njemačkog kupa. Momčad Nike Kovača sinoć je svladala Schalke s 1:0 i drugu godinu zaredom ušla u finale. Bivši hrvatski izbornik tako se naslovom u kupu može oprostiti od momčadi koju je vodio dvije godine i onda na ljeto preseliti na klupu Bayerna.

hr Thu Apr 19 2018 12:08:00 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.