Prekid u Bitoli zbog grudanja suca

Prekid je trajao pola sata
Utakmica makedonskog nogometnog prvenstva između Pelistera i Vardara koja je igrana u Bitoli prekinuta je na pola sata jer su domaći navijači grudama gađali pomoćnog suca.

Utakmica je prekinuta nakon što je jedna gruda pogodila pomoćnog suca u glavu. Prekid je trajao pola sata, a susret je nastavljen nakon što su navijači Pelistera preseljeni na dio tribine s kojeg grudama nisu mogli pogoditi teren.

Vardar je pobijedio 1-0 osvojivši titulu jesenskog prvaka sa šest bodova više od drugoplasirane Škendije iz Tetova, dok se Pelister nalazi na trećem mjestu sa 11 bodova zaostatka.

hr Wed Nov 30 2016 17:36:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

HNL: Remi Intera i Istre 1961

U posljednjem susretu 18. kola Prve HNL u ponedjeljak je Inter u Zaprešiću protiv Istre 1961 odigrao 2-2 (1-1)

Domaćini su poveli prekrasnim pogotkom svog najboljeg strijelca Jakova Puljića u 16. minuti, koji je lobom sa 25 metara svladao neopreznog vratara Istre.

Ipak, gosti do poluvremena uspijevaju izjednačiti. Nakon ubačaja sa lijevog boka Goran Roce u 42. minuti zabija za 1-1.

Inter ponovno dolazi do vodstva u 51. minuti, a strijelac je opet Jakov Puljić, ovaj puta pogađa glavom. To mu je osmi pogodak u sezoni i dijeli prvo mjesto liste najboljih strijelaca sa Gorgonom iz Rijeke.

U završnici utakmice, u 84. minuti, Istra je izborila remi pogotkom Brazica Lucija sa 18 metara.

Utakmica je odigrana na stadionu ŠRC Zaprešić pred 300 gledatelja, a sudio je Bruno Marić iz Daruvara.

STRIJELCI: 1-0 Jakov Puljić (16), 1-1 Goran Roce (42), 2-1 Jakov Puljić (51), 2-2 Lucio (84).

10. NK Split          18 1  5 12  7 25  8

hr Mon Dec 05 2016 20:44:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Nica pobjedom do prvog mjesta

U posljednjem susretu 16. kola francuskog nogometnog prvenstva Nica je pobijedila Toulouse 3-0 i vratila se na prvu poziciju Le Championnata.

Pobjedu Nici donijeli su Alassane Plea (23), Younes Belhanda (26) i Jean Michel Seri (65).

U ranije odigranom susretu Marseille je pobijedio Nancy 3-0 upisavši tek drugu pobjedu u zadnjih šest kola. Golove za OM postigli su Florian Thauvin (46), Bafetimbi Gomis (80) i Clinton Njie (90+3).

Rennes je pobijedio St Etienne 2-0 skočivši na četvrto mjesto. Strijelci su bili Paul-Georges Ntep (54) i Kamil Grosicki (90+2).

Na ljestvici vodi Nica sa 39 bodova, Monaco na drugom mjestu ima 36, dok je PSG treći sa 35 bodova.

hr Sun Dec 04 2016 23:46:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Primera - Pogodak Livaje, Čop nastupio

U susretu 14. kola španjolskog nogometnog prvenstva Deportivo Alaves i Las Palmas su odigrali 1-1, a pogodak za goste zabio je hrvatski napadač Marko Livaja.

Domaćin je poveo u 4. minuti golom Alexisa, a Livaja je izjednačio u 57. minuti. Bio je to njegov treći pogodak ove sezone nakon što je prva dva zabio u pobjedi protiv Valencije (4-2) u kolovozu ove godine.

Livaja je protiv Alavesa na terenu proveo 68 minuta, a osim pogotka upisao je i žuti karton u 26. minuti.

Sporting Gijon je kod kuće porazio 'fenjeraša' Osasunu 3-1, a Duje Čop je igrao do 81. minute kada je zamijenjen.

Strijelci za Sporting bili su Carlos Carmona (43, 78) i Douglas (56), dok je poraz Osasune ublažio Miguel Flano golom u 86. minuti.

U vodstvu je Real Madrid sa 34 boda ispred Barcelone koja ima 28 i Seville sa 27 bodova. Posljednja tri mjesta koja vode u drugu ligu drže Deportivo Coruna (10), Granada (8) i Osasuna (7).

Sporting je s tri nova boda skočio na 16. mjesto sa 12 bodova, dok je Livajin Las Palmas na desetoj poziciji sa 20 bodova.

hr Sun Dec 04 2016 20:54:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Niko Kovač nastavio niz bez poraza

U posljednjem susretu 13. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht Frankfurt, kojeg vodi bivši izbornik hrvatske reprezentacije Niko Kovač, odigrao je 1-1 na gostovanju kod Augsburga produživši niz bez poraza na sedam utakmica.

Kovačeva momčad je povela u 11. minuti golom Branimira Hrgote, a izjednačio je u 34. minuti Ji Dong-Won. Do kraja susreta oba su sastava mogla i do drugog gola, no rezultat se nije mijenjao. Ante Rebić nije nastupio za momčad iz Frankfurta.

Bila je to sedma uzastopna utakmica u kojoj Eintracht nije poražen, premda je igrao i protiv Bayerna (2-2) i Borussije Dortmund (2-1). Posljednji poraz odabranici Nike Kovača doživjeli su 1. listopada na gostovanju kod Freiburga (0-1).

Osvojivši bod u Augsburgu, Eintracht se popeo na diobu četvrte pozicije koju dijeli s Hoffenheimom.

U drugom nedjeljnom susretu HSV je u derbiju začelja na gostovanju pobijedio Darmstadt 2-0 upisavši prvu pobjedu sezone. Bodove momčadi iz Hamburga donijeli su Michael Gregoritsch (30) i Matthias Ostrzolek (90), Mladi hrvatski nogometaš Alen Halilović nije konkurirao za gostujući sastav.

Na ljestvici vodi RB Leipzig sa 33 boda, Bayern je drugi sa 30 bodova, na trećem mjestu je Hertha sa 27 bodova, a zatim slijede Hoffenheim i Eintracht sa po 25 bodova. Šesta je Borussija Dortmund sa 24 boda. Posljednja dva mjesta koja vode u niži rang natjecanja drže Hamburg (7) i Ingolstadt (6).

hr Sun Dec 04 2016 20:36:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.