Split je u Ivanbegovini s Kamenom odigrao 1:1

Pudar: Nema nezadovoljstva, najvažnije je da smo u nastavku pozitivne serije
Prekinuta je Splitova serija pobjeda, nakon četiri trijumfa u nizu momčad Ivana Pudara je u Ivanbegovini odigrala 1:1 s Kamenom. Split je u vodstvo krasnim udarcem doveo Nicholas Llanos u 45. minuti. Prije toga Llanos je propustio realizirati najstrožu kaznu. Već početkom drugog dijela Kamen je poravnao nakon što je Mandarić izveo slobodni udarac, a kapetanu "crvenih" Benderu lopta prošla kroz ruke. Split ima za čim žaliti, jer je bio kvalitetniji od Kamena, imao više od igre, ali domaći su bili agresivniji, žustriji, na momente i grubi. U prvom dijelu vidjeli smo i nešto od nogometnih vještina, a u nastavku je to izostalo. Više je to bila utakmica u kojoj su iskusniji domaćini pokušavali startovima zaplašiti Splitovu mladost.

- Nismo iskoristili jedanaesterac, gol smo primili iz greške našeg vratara, koja je zanemariva u odnosu na ono što daje. Iz Ivanbegovine se teško nose bodovi, bili su domaćini i grubi, sudac nas je mogao i više zaštititi. Neki igrači nisu bili na nivou onog što smo radili, ali idemo dalje, spremamo se za sljedeću utakmicu. Najvažnije je da nismo izgubili, da smo u nastavku te pozitivne serije. Nema nezadovoljstva, mi smo još uvijek momčad u formiranju, ne zaboravite gdje smo bili prije mjesec dana, dosta igrača nije ni prošlo vremena, ali doveli smo do toga da nas već sada poštuju na svakom travnjaku na kojem istrčimo i to mi daje za pravo kada kažem da moj pomoćnik Armando Marenzi i ja radimo dobar posao - rekao je Splitov trener Ivan Pudar.
hr Sun Oct 15 2017 22:08:00 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.
Sport:Split

Mlađi pioniri RNK Splita pobjednici turnira u Sarajevu

Najboljim golmanom turnira proglašen je Jakov Miše, dok je najbolji igrač turnir bio Daniel Brajković, obojica članovi RNK Splita.
Protekla četiri dana u Sarajevu je odigran 6. međunarodni nogometni turnir "Ljetni kup 2018.".

U kategoriji dječaka 2005. godišta titulom najbolje momčadi okitila se ekipa RNK Splita. Oni su u skupini pobjedili ŠF Mlade nade 2:0, FK Famos (V) rezultatom 4:0 i NK Međugorje rezultatom 5:0.

U četvrtfinalu su bili bolji od momčadi FK Fair play nakon penala rezultatom 2:1, a u polufinalu su također nakon penala rezultatom 3:2 pobjedili momčad FK Igman iz Konjica. U finalnom susretu dječaci RNK Splita su pobjedili odličnu momčad FK Sarajevo rezultatom 2:0.

hr Sun Jul 01 2018 17:42:59 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.
Sport:Split

Mlađi pioniri RNK Splita pobjednici turnira u Vranjicu

Najboljim igračem turnira proglašen je Dino Kegalj, dok je najbolji strijelac bio Toni Cvitanović, obojica članovi RNK Split. Najbolji golman turnira je Petar Dugeč iz NK Adriatic.
Pod pokroviteljstvom Ministarstva hrvatskih branitelja,a povodom Dana državnosti, u Vranjicu je odigran nogometni turnir hrvatskih branitelja "Mediteran kup 2018.".

U kategoriji dječaka 2005.godište u utakmici za 3.mjesto momčad NK Gošk KG je rezultatom 3:0 pobjedila momčad NK Solin.

U finalnoj utakmici sastale su se momčadi RNK Split i NK Adriatic.

U dosta zanimljivoj i tvrdoj utakmici dječaci Splita su na kraju ipak zasluženo slavili rezultatom 1:0.
hr Mon Jun 25 2018 14:49:00 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.
Sport:Split

BUDVA KUP: Dva druga mjesta dječacima RNK Splita

Završen je međunarodni nogometni turnir prijateljstva "Budva kup 2018.".
U kategoriji dječaka 2003. godište nastupili su pioniri 2 (2004.godište) RNK Split. U 1. kolu su poraženi rezultatom 1:0 od momčadi FK "Vihor" iz Budve, u 2. kolu su pobjedili momčad HRNK Zmaj iz Makarske rezultatom 2:0, a u 3. kolu su bili bolji od NK Sloga Ljubuški rezultatom 1:0, a u polufinalu su rezultatom 4:1 pobjedili NK Zadar. U finalnoj utakmici dječaci Splita su ponovno poraženi rezultatom 1:0 od momčadi FK Vihor iz Budve. Najboljim golmanom turnira proglašen je Duje Kolovrat, član RNK Split.

U kategoriji 2006. godište nastupile su dvije momčadi RNK Split. Prva momčad je u 1. kolu rezultatom 14:0 pobjedila momčad FK Fair Play iz Makedonije. U 2.kolu su rezultatom 3:0 pobjedili vrlo dobru momčad FK Malesija iz Albanije. U 3. kolu su rezultatom 3:0 pobjedili momčad FK MKM iz Podgorice, a u 4. kolu su rezultatom 15:0 pobjedili momčad FK Lovćen. U polufinalu su rezultatom 3:1 pobjedili momčad FK Vihor iz Budve, a u finalnoj utakmici u regularnom dijelu je bilo 1:1 protiv FK Crvena Stijena (selekcija Podgorice), ali su nakon penala poraženi rezultatom 2:1. Najboljim golmanom u ovoj kategoriji proglašen je Dino Mičijević iz RNK Split.

Druga momčad je u skupini osvojila 4 boda što im nije bilo dovoljno za prolazak u slijedeću fazu natjecanja.
hr Fri Jun 22 2018 16:08:06 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.
Sport:Split

Splićanke se vraćaju s trofejom u Split: Osvojile Hrvatski Kup za žene

Ovo im je prvi naslov u povijesti
Ženski nogometni klub Split osvojio je Hrvatski Kup za Žene i donio trofej u grad pod Marjanom nakon pet godina suše. Posljednji nogometni trofej donio je Hajduk, također osvojivši Kup, 2013. godine.

Finalna utakmica Kupa za žene odigrala se u Otočcu, s početkom u 17:00h, a protivnik Splićankama bio je zagrebački Agram. Split je slavio minimalnom pobjedom 2:1, a golove za Split postigle su Dujmović i Valušek. Nije sve krenulo tako dobro po Split, Agram je preko Matijević poveo odmah pri početku utakmice, ali Splićanke su pokazale da su bolje i rutinski preokrenule rezultat.

Utakmica je bila veoma neizvjesna i prilike su se redale na obje strane. Čvrsta obrana splitske ekipe je u nastavku igre zatvorila put prema svom golu te su Splićanke uspjele održati vodstvo do kraja utakmice. Ženski nogometni klub Split je tako došao do svog prvog trofeja u povijesti.

ŽNK Agram - ŽNK Split 1:2
Strijelci: Matijević (13. minuta - 1:0 za Agram), Dujmović (16. minuta - 1:1), Valušek (24. minuta - 1:2)

Dolazak igračica pred prostorije Parka Mladeži očekuje se večeras oko 22 h pa pozivamo sve da dođu i pozdrave naše cure!
hr Sun Jun 10 2018 20:17:26 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.