Ronaldo produžio ugovor s Realom do 2021

Ronaldo, koji je s 371 golom u 360 utakmica najbolji strijelac u povijesti Reala, ugovor će službeno potpisati u ponedjeljak na stadionu Santiago Bernabeu

Portugalska superzvijezda Cristiano Ronaldo produžio je ugovor s Real Madrid za još pet godina, do 2021. godine, priopćeno je iz uprave Reala.

Ronaldo, koji je s 371 golom u 360 utakmica najbolji strijelac u povijesti Reala, ugovor će službeno potpisati u ponedjeljak na stadionu Santiago Bernabeu. Produženjem ugovora narast će i njegova godišnja plaća, a mediji procjenjuju da će Ronaldo zarađivati 21 milijun eura.

Portugulac je u Real došao 2018. godine iz Manchester Uniteda, a otad se okitio jednim naslovom prvaka, s dva Kupa Kralja i s dva naslova prvaka Europe.

hr Sun Nov 06 2016 19:41:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

VIDEO Super Mario: Pogledajte kako je rasparao mrežu i bacio tribine u trans

Nezaustavljiv je bio Mandžukić u večerašnjoj utakmici
Mario Mandžukić je zabio treći gol Juventusa koji je igrao protiv Genoe i vodi 4:0, a hrvatski reprezentativac je poentirao u 41. minuti i to pravom majstorijom: raspalio je oštro s bočne pozicije, a golman je mogao samo gledati kako lopta trese mrežu.
Mandžukiću je to šesti gol u prvenstvu, a proteklih je tjedana jako hvaljen u medijima zbog igre i velike borbenosti i odlične igre je upotpunio i ovim impresivnim golom...

Juve je lagano stigao do pobjede protiv Genoe koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Torinska 'Stara dama' je već u prvom poluvremenu zabila tri gola, a u nastavku potvrdila pobjedu s još jednim golom.

Domaćin je stigao do vodstva u 17. minuti nakon što je Ezequiel Munoz gurnuo loptu u vlastitu mrežu. Samo minutu kasnije Paulo Dybala je zabio za 2-0, a u 41. minuti među strijelce se upisao i Mandžukić. Bio je to njegov šesti pogodak ove sezone. U drugom dijelu pogodak za Juve zabio je i Leonardo Bonucci u 64. minuti na dodavanje hrvatskog napadača koji je igrao do 82. minute.

Mandžukić je treći hrvatski nogometaš koji se u ovom kolu upisao među strijelce.

Stipe Perica je u pobjedi Udinesea 2-1 protiv Cagliarija imao pogodak i asistenciju. Perica je ušao u igru u 65. minuti, već je u 70. zabio vodeći gol za Udinese, a potom je u 73. asistirao Gabrieleu Angelliju za 2-0. Mogao je Perica postići još jedan pogodak u 75. minuti, ali je lopta pogodila vratnicu. Perica je ove sezone upisao ukupno pet golova i asistenciju.

Među strijelce se upisao i Ivan Perišić u porazu Intera na gostovanju kod Fiorentine (4-5).

Na ljestvici vodi Juventus sa 83 boda, Roma je druga sa 72 boda i utakmicom manje, a treći je Napoli sa 71 bodom.

Kolo u ponedjeljak zatvaraju Pescara i Roma.

hr Sun Apr 23 2017 22:47:58 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.

Nevjerojatno, čudesni Messi šokirao prepuni Bernabeuu u zadnjoj sekudni i donio pobjedu Barceloni

Najveći nogometni klupski spektakl večeras se igrao u Madridu. Svi nogometni zaljubljenici večeras su pratili ogled Reala i Barcelone u velikom 'El Clasicu'

aBrcelona je pobijedila Real Madrid u gostima 3:2 i bodovna se izjednačila s njima na ljestvici. Lionel Messi je zabio dva gola, a Ivan Rakitić je također poentirao i to na sjajan način u 72. minuti El Clasica. Luka Modrić je igrao za Real cijeli ogled, a Mateo Kovačić je ušao u nastavku.

Real Madrid: Keylor Navas, Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo, Casemiro, Modrić, Kroos; Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo.

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitić, Iniesta; Messi, Luis Suárez, Paco Alcácer.

REAL MADRID - BARCELONA 2:3 (Casemiro 27', Rodriguez 86'/Messi 32', Rakitić 72', Messi 90')

Gol Lionela Messia

Gol Ivana Rakitića

hr Sun Apr 23 2017 22:47:43 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.

Ivajlo Petev odlazi iz Dinama?

Nakon poraza od Hajduka prvi put poslije devet godina na Maksimiru u Dinamu se već razmišlja o budućnosti suradnje s Ivajlom Petevom. Bugarski trener stigao je u Dinamo krajem rujna, kada je Rijeka imala četiri boda više. Međutim, sada je ta razlika pet bodova, a pod Petevom momčad nije napredovala, naprotiv

Sedam kola prije kraja prvenstva Dinamo će teško uspjeti stići Rijeku, a Petev teško preživjeti.
Zato se već govori o njegovim nasljednicima na klupi. A, najizgledniji je - Romeo Jozak.

Dobro je poznato kako sportski direktor zagrebačkog kluba želi postati trener, a ako nasljedi Peteva bio bi menadžer po uzoru na engleske kolege, ali i na Zorana Mamića, koji je bio trener i sportski direktor, a kao takav uspio osvajiti tri naslova prvaka, dva Kupa te srušiti Arsenal u Ligi prvaka.

No, čini se kako će Petev ipak završiti sezonu na Maksimiru, a onda Jozak preuzeti stvari u svoje ruke, piše Index.hr.

hr Sun Apr 23 2017 21:29:24 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.

Modrić: Došao je trenutak da osvojim španjolsko prvenstvo

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić rekao je uoči večerašnjeg sudara Real Madrida i Barcelone kako je došao trenutak da podigne pehar prvaka Španjolske te da je dobro što će u polufinalu Lige prvaka igrati protiv Atletica, jer se publika zasitila madridskog finala u Europi

"Došao je trenutak da se dođe do titule, a ona večeras može biti potvrđena. Danas je stigao dan da to napravimo", izjavio je Modrić za televiziju Direct TV Sports.

"Bilo bi lijepo pobijediti pred svojom publikom protiv vječnog rivala", dodao je 31-godišnji vezni igrač.

Šest kola prija kraja prvenstva vodeći Real Madrid ima 75 bodova i utakmicu manje (gostovanje kod Celte Vigo), a drugoplasirana Barcelona 72. Real je posljednji put bio prvak 2012. godine, tri mjeseca prije nego što je Modrić stigao u Madrid.

Real Madrid će u polufinalu Lige prvaka igrati protiv gradskog rivala Atletica, kojeg je dvaput svladao u finalima Lige prvaka: 2014. u Lisabonu u produžetku te 2016. u Milanu boljim izvođenjem jedanaesteraca.

"Ljudima bi bilo dosta da se isto finale igra tri puta u posljednje četiri godine, bili bi zasićeni tim istim finalom. Naravno da će biti jako teško, kao što je i svaka utakmica protiv Atletica, no za dobrobit natjecanja bolje da je tako", zaključio je Modrić.

hr Sun Apr 23 2017 14:27:03 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.