Hajduk donirao opremu djeci iz Konga

Hajduk je preko predstojnice Školskih sestara franjevki iz Splita donirao svoju opremu djeci u Kongu.
Školske sestre franjevke vode pet škola u Kongu, a ovom prilikom razveselio ih je splitski klub. Lijepu vijest podijelili su na društvenim mrežama i oduševili brojne navijače.

hr Tue Oct 22 2019 20:05:30 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.

Hajduk u problemima uoči derbija: Bijeli bez pola momčadi!

Ozljede kroje sastav Damiru Buriću
Damir Burić suočio se s nizom problema uoči derbija u Maksimiru, a nakon reprezentativne stanke dvojica igrača prijavili su ozljede te je upitan njihov nastup u petak.

U Maksimiru sigurno neće zaigrati Josip PosavecJairo i Filip Bradarić, dok je upitan nastup Darka Nejašmića Josipa Juranović, odnosno male su šanse da se u ova dva dana nešto bitno popravi.

Za prvog vratara Bijelih, gotova je jesenska polusezona. Zbog problema s vratnom kralježnicom, liječnici u Splitu i Zagrebu preporučili su mu operaciju. Posavec je zbog toga otišao na pregled u Švicarsku po još jedno mišljenje. Jaira nema zbog crvenog kartona kojeg je naivno zaradio prilikom slavlja pogotka protiv Osijeka. Bradarić je već protiv Osijeka osjetio ložu, zamijenjen je na poluvremenu, a predviđa se da neće biti spreman ni za Jadranski derbi.

Nejašmić je zbog lože propustio utakmice mlade reprezentacije, dok je Juranović ozljeđen u prijateljskom susretu Hrvatske i Gruzije. On je u igru ušao početkom drugog dijela te je upisao asistenciju Ivanu Perišiću za pobjednički gol u 53. minuti susreta, no zbog ozljede mišića je morao napustiti igru u 80. minuti.
hr Wed Nov 20 2019 14:01:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Derbi u Maksimiru: Hajduk u petak protiv Dinama

Utakmica se igra u 18 sati
Nogometaši Hajduka u 16. kolu HT Prve lige igraju u petak 22. studenog od 18.00 sati na Maksimiru protiv Dinama. Uoči najvećeg derbija hrvatskog nogometa Bijeli se nalaze na drugom mjestu s 30 bodova, dok su Zagrepčani na prvoj poziciji s četiri boda više.

Trener Hajduka Damir Burić neće moći u derbiju računati na Jaira koji je u susretu s Osijekom poslije postignutog gola u proslavi zaradio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton koji ga je udaljio od derbija. Isto tako, zbog ozljede će maksimirski sraz preskočiti i vratar Josip Posavec.

Bit će ovo drugi međusobni sraz hajdukovaca i dinamovaca u ovoj sezoni. U prvom su Bijeli slavili rezultatom 1:0, a pogodak odluke pred gotovo 30.000 gledatelja na Poljudu postigao je Bassel Jradi u 56. minuti susreta.
hr Tue Nov 19 2019 08:30:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Hajduk je svaki dan: Od danas u prodaji hajdukov službeni kalendar za 2020.

Kroz 13 fotografija igrači Hajduka su ušli u ulogu raznih zanimanja kojim se bavi veliki dio hajdučke obitelji

Bliži se jedan od najljepših perioda u godini – Božić i Nova godina, a jedan od već tradicionalnih poklona je i službeni kalendar HNK Hajduk. Inspiraciju za ovogodišnji kalendar pronašli su u vjernim navijačima, njihovom svakodnevnom životu i različitim poslovima koje obavljaju.

Kroz 13 fotografija igrači Hajduka su ušli u ulogu raznih zanimanja kojim se bavi veliki dio hajdučke obitelji i s osmijehom obavljali njihove svakodnevne radne zadatke. Hajduk je svaki dan, svuda oko nas, svih 365 dana u godini.

- Hajduk je meni sve, s njim u mislima i danas se budim i idem na počinak. - riječi su legendarnog Vladimira Beare koje opisuju Hajdukovo značenje brojnim navijačima Bijelih.

Živopisne fotografije ukoričene su u kalendar kojeg od danas možete pronaći na policama trgovina. Iz Hajduka se zahvaljuju svima koji su odvojili dio svoga radnog vremena i objeručke prihvatili sudjelovanje na snimanju.

Fotografije ovogodišnjeg kalendara djelo su službenog fotografa HNK Hajduk Roberta Matića, dok zahvale za vizual kalendara idu dizajneru HNK Hajduk Goranu Deniću.

- Zahvaljujemo se našim dragim sponzorima Tommyju, OTP banci kao i KBC Splitu, izvođačima radova na hotelu Ambasador, Parkovima i nasadima, turističkim djelatnicima, JVP Split, osnovnoj školi Žnjan-Pazdigrad, Brodosplitu i hotelu Radisson Blu. - stoji na stranici Hajduka

Kalendar će se prodavati po cijeni od 40 kuna te danas kreće ekskluzivna prodaja u Tommy prodavaonicama.

Od utorka ‪19. studenog‬, osim u Tommy prodavaonicama, službeni kalendar moći ćete pronaći i u Fan shopu Poljud i Fan shopu Grad, na našem službenom web shopu, u prodavaonicama Hajdukovog partnera Cro fan shop te na prodajnim mjestima Tiska.

hr Thu Nov 14 2019 20:40:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Vuškoviću tri, Jairu jedna utakmica zabrane igranja!

Disciplinski sudac Hrvatski Telekom Prve lige Alan Klakočer donio je odluke o kaznama po prijavama službenih osoba s utakmica 15. kola HT Prve lige
De Macedo Da Silva Jairo (Hajduk) kažnjen je s jednom utakmicom zabrane igranja i 3.000 kuna novčane kazne radi isključenja zbog dvije opomene na utakmici Hajduk-Osijek, a Mario Vušković (Hajduk) koji je na istoj utakmici isključen zbog psovanja prvog pomoćnog suca kažnjen je s tri utakmice zabrane igranja i 3.000 kuna.

HNK Hajduk je kažnjen iznosom od 10.000 kuna zbog upaljenih pet baklje i pet dimnih kutija od strane pripadnika navijačke skupine Torcida na sjevernoj tribini stadiona (jedna baklja ubačena u ograđeni dio igrališta)  u periodu 72.-75. minuta utakmice Hajduk-Osijek.

Roko Pezelj, sportski administrator HNK Hajduk, kažnjen je s mjesec dana zabrane obavljanja funkcije i 1.000 kuna novčane kazne zbog verbalnog napada i vrijeđanja suca po završetku utakmice Hajduk-Osijek.

hr Wed Nov 13 2019 18:11:21 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.