Unajmili striptizetu da “zavede“ protivnike na terenu i izgubili 6:2

Prije nekoliko dana dobro smo se nasmijali snimci s utakmice treće nizozemske lige. AFC Amestrdam slavio je s čak 6:2 kod Rijnsburgse Boysa, no utakmica će biti upamćena po golišavom prekidu.

Jedna je plavokosa djevojka potpuno gola utrčala u teren ogrnuta samo zastavom gostujuće momčadi. Sudac je prekinuo susret dok ona nije izašla, a u svom je pohodu čak i zastala kod jednog od nogometaša te mu pokazivala svoje atribute.

Nekoliko dana kasnije tamošnja je javnost saznala da se radi o striptizeti koju su unajmili, pazite sad ovo, domaći nogometaši kako bi malo omeli protivnike.

S obzirom na to da su ovi zabili šest komada, očito plan nije uspio, nego je to goste iz Amsterdama samo dodatno motiviralo, piše gol.hr

hr Thu Nov 08 2018 22:03:18 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Netko od vatrenih prodaje medalju sa SP-a

Aukcijska kuća garantira autentičnost ponuđene medalje
U ponudi aukcijske kuće koja prodaje na platformi The Saleroom, između ostalog, našla se i brončana medalja koju su vatreni osvojili 1998. godine na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj.

- Svjetsko prvenstvo u Francuskoj. Službena medalja za treće mjesto, koje je osvojila Hrvatska. Brončana medalja visi o originalnoj vrpci. Proizvođač - Bertoni. Samo je trideset kopija ovakve medalje. U pitanju je apsolutna rijetkost u aukcijskoj prodaji - stoji u opisu ponuđene medalje. - prenosi Večernji list

Postoji samo 30 kopija te medalje, a nije poznato tko je od članova brončane generacije odlučio dati na aukciju ovako vrijedan primjerak.

Aukcijska kuća garantira autentičnost ponuđene medalje.

Početna cijena za medalju je 7.500 eura, a aukcija će se održati 7. i 8. prosinca.

hr Mon Nov 19 2018 13:38:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Dalić: Odigrali smo muški, rezultat je korektan

Izbornik Vatrenih Zlatko Dalić održao je konferenciju za medije nakon utakmice s Engleskom na Wembleyju, zadnje u 2018. godini
- Čestitke Engleskoj na zasluženoj pobjedi. U prvom poluvremenu nismo igrali dobro i imali smo sreće da odemo na poluvrijeme s neriješenim rezultatom. U drugom smo poluvremenu bili bolji, imali i šanse kod 1:0 za drugi pogodak, a na kraju su nas skupo koštali prekidi. Rezultat je naposljetku korektan, a zadovoljan sam nastupom svoje momčadi, odigrali smo muški i možemo biti ponosni na cijelu godinu. - rekao je Zlatko Dalić na konferenciji za medije nakon utakmice s Engleskom

Naveo je i razloge poraza...

- Glavni su razlog manjak energije i snage, što se moglo vidjeti po izlascima Vrsaljka i Rebića, kao i pad koncentracije. Bilo je teško oporaviti se nakon Španjolske, nemamo takvu širinu u momčadi. Doduše, Engleska nije bila posebno opasna u drugom poluvremenu, ali naše je fizičko stanje bilo u padu. Nismo imali previše rješenja. - kazao je.

Dotakao se i navijača te ih pohvalio.

"Svaka čast našim navijačima, bili su malobrojniji od Engleza, ali glasniji. Fenomenalno su nas bodrili i veselimo se zajedno s njima krenuti u kvalifikacije za Europsko prvenstvo"

"Moramo biti ponosni na nogometnu godinu Hrvatske"

- Imali smo sve na dlanu do zadnjih deset minuta, i dobru igru i pobjedu na Wembleyju. Ali to je nogomet, protiv Španjolske smo pobijedili u završnici, sada smo tako izgubili, i to se uvijek uravnoteži. Nije igračima lako, no moraju biti ponosni na ovu godinu, zaista su zavrijedili dići glavu gore. Mi smo mala zemlja, nemamo uvjete nizašto, a viceprvaci smo svijeta i igramo sjajne utakmice. Moramo biti ponosni na nogometnu godinu Hrvatske. - rekao je izbornik.

Kazao je kako im je najveća meta kvalifikacije za Europsko prvenstvo i da mogu ponoviti nastup sa Svjetskog prvenstva.

- Najveća su nam meta kvalifikacije za Europsko prvenstvo, Liga nacija nam je koristila za uvođenje mlađih igrača. Naravno da možemo ponoviti nastup sa Svjetskog prvenstva i sada postavljamo temelje za budućnost. Napravili smo sinergiju s navijačima, sada ćemo imati pune stadione na svakoj svojoj utakmici. Kao trener uvijek imam visoke ambicije i cilj mi je opet napraviti nešto veliko s reprezentacijom. - kazao je Dalić

hr Sun Nov 18 2018 18:23:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Hrvatska poražena na Wembleyju

Ovim porazom Vatreni su ispali iz A Lige nacija
Hrvatska je u posljednjoj i odlučujućoj utakmici Lige nacija poražena 2:1 u Londonu od Engleske. Domaća reprezentacija nošena sa skoro 90 tisuća navijača preokretom u posljednjih 12 minuta došla je do tri boda koja su joj donijela prvo mjesto i prolazak dalje, dok su Vatreni ostali na posljednjem, trećem mjestu te će sljedeći ciklus Lige nacija za dvije godine igrati u B Ligi nacija.

Od početka susreta Englezi su dominirali te samo zahvaljujući sreći i Lovri Kaliniću nismo primili pogodak u prvih 45 minuta. Veliki udarac našim ambicijama bila je ozljeda Šime Vrsaljka koji je napustio igru u 26. minuti. Umjesto njega ušao je Antonio Milić koji je zauzeo poziciju lijevog beka, desno je preselio Jedvaj

U 57. minuti Kramarić je pogodio za 0:1, Englezi su tada sve karte bacili u napad, što je otvaralo prostor za kontranapade. Tako su odlične prilike propustili BrozovićPerišić i Vlašić. Prekid je i dalje velika boljka naše reprezentacije pa su tako Englezi u 78. minuti ubacili loptu iz auta, cijelu loptu promašio je Jedvaj, Kane traljavo puca a s crte Lingard pogađa za 1:1. Nakon toga imali smo šansu kad je Vida odlično pucao glavom, skinuli su to Englezi s crte. Nakon novog prekida Engleza i ubačaja, opet Jedvaj loše reagira, promašio je cijelu loptu te Kane pogađa za 2:1.

Još jednom se pokazalo kako imamo mali izbor igrača te svaka ozljeda stvara probleme izborniku Daliću. Teško se raspoloženoj Engleskoj suprostaviti bez standardnih Rakitića, Vrsaljka i Strinića te Kovačića koji je trebao zamijeniti Rakitića.

Engleska: Pickford, Walker, Stones, Gomez, Chilwell, Dier, Delph (od 73' Lingard), Barkley, Sterling, Rashford (pd 73' Sancho), Kane.

Hrvatska: Kalinić, Vrsaljko (od 26' Milić), Vida, Lovren, Jedvaj, Modrić, Brozović, Vlašić (od 79' Rog), Perišić, Rebić (od 46' Brekalo), Kramarić.
hr Sun Nov 18 2018 17:18:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.

Derbi na Klisu bez pobjednika, lijepa sportska priča na terenu i tribinama u povijesnoj utakmici pod reflektorima

Derbi trećeligaškog natjecanja podno kliške tvrđave ostao je bez pobjednika. Domaći Uskok i lider Junak golovima u ranoj fazi utakmice postavili su konačni rezultat susreta u odličnoj, povijesnoj utakmici pod reflektorima, uz veliku podršku gledatelja koji su usprkos niskoj temperaturi u velikom broju pohodili stadion "Iza Grada"...

USKOK – JUNAK (1:1)
Klis – Igralište „Iza Grada“. Gledatelja: 1000
Sudac: Teo Pavić (Split)
Strijelci: 1:0 Vukušić (5., 11m), 1:1 M. Barać (7.)
Najbolji igrač: Mateo Barać (Junak)

Uskok: Odža, Baković, Vuković (od 91. Radić), Mihovilović, Maretić (od 68. Pleština), Zeljković, Vučemilović Grgić D., Vukušić, Žižić (od 89. Farić), Teklić, Vučemilović Grgić M.
Junak: Ćurković, Barać S., Bašić-Šiško, Marunica, Barać M. (od 72. Tuta), Bandalo, Jandrek, Domazet, Andrić (od 91. Vuleta), Botica, Puljić.

Nije mnogo trebalo da derbi na Klisu i s predstavom na terenu ne počne potvrđivati taj epitet. Veliku priliku poslije nepune tri minute igre imao je Andrić nakon što ga je proigrao Mateo Barać, ali u pokušaju sinjskog ofenzivca prepriječio se domaći vratar Odža.

Pohitao je potom i kliški napad, nemoguću loptu je s aut-crte izvadio Marin Vučemilović Grgić, pronašao Vukušića koji s lijeve strane nabacuje, a lopta u ruku pogađa Boticu pa je glavni sudac Pavić pokazao na bijelu točku. Prednost domaćinima, a šok za mnogobrojne sinjske navijače na tribinama donio je Ante Vukušić u petoj minuti.
Ipak, ni dvije minute kasnije junak Uskoka Vukušić prosuo je svoj „kredit“ lošim dodavanjem koje je iskoristio Mateo Barać i uz pomoć kliškog Vukovića prevario vratara i izjednačio snage na semaforu.

Mnoštvo mat-pozicija u početnoj fazi utakmice razvodnile su se uslijed tvrde utakmice nastavka pa je tako tek u 15. minuti domaći sastav zaprijetio preko Maretića čiji je udarac završio pored gola iako su Sinjani s igrom bolje izgledali u prvom dijelu.

Mnogo veću inicijativu nastavljali su i u drugom dijelu prikazivati gosti, ali pokušaji Andrića glavom na drugoj stativi poslije slobodnog udarca Bašića-Šiške te onaj spomenutog izvođača nakon ubačaja Puljića prohujali su pored gola.
Do „daha“ su za priliku pred golom Junaka u 69. minuti došli i Klišani, teško su živjeli nakon ubačaja iz kuta Sinjani, ali nakon gužve gostujuće snage Domazet-Botica spriječile su promjenu rezultata.

I sama završnica utakmice pripala je gostujućem sastavu. Spektakularno je škaricama pokušao Stipe Barać poslije ubačaja Tute, a prodor Andrića završio je pored gola.

Remijem je razmak na tablici među Junakom i Uskokom ostao na šest bodova, dva kola su do kraja polusezone, a samo čudo Sinjanie bi ostavilo bez titule jesenskog prvaka jer bi za takav ishod, pomalo nevjerojatno, Junakovci trebali oba susreta ostati bez bodova, a obje pobjede Uskoka trebale bi biti debelo uvjerljive.

U idućem kolu Junak je domaćin Kamenu, dok će Uskoci na teško gostovanje kod Neretvanca.

hr Sat Nov 17 2018 19:50:11 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.