RNK Split poziva dječake 2002.,2003.,2004.,2005.,2006.,2007., 2008.,2009.,2010.,2011.godišta na upis novih članova u klub za sezonu 2017./2018.

Dovoljno je doći radnim danom od 18-19:30 h kod ulaza omladinske škole RNK Split, javiti se koordinatoru ili treneru koji će dati potrebne informacije i izvršiti upis novog člana ili nazvati telefonski na broj: 095 877 0904.

Iz RNK Splita poručuju da dođete i trenirate u vrhunskim uvjetima pod vodstvom stručno educiranih i licenciranih trenera. Očekuju sve dječake koji vole i žele igrati nogomet da se prijave i postanu dio jedne velike nogometne obitelji.

hr Tue Sep 05 2017 13:09:00 GMT+0200 (CEST) STO POSTO d.o.o.
Sport:Split

3.HNL: Poraz Splita nakon 9 utakmica; 2.HNL: Uvjerljive pobjede Hajduka II i Solina

Split poražen u Biogradu 2:0
Svakom nizu dođe kraj pa je tako i niz Splitove neporaženosti od devet utakmica stao u Biogradu. Zaslužena pobjeda Primorca od 2:0, strijelci su bili Vodopija u 50. minuti te Ješe iz kaznenog udarca u 87. minuti. Najstrožu kaznu skrivio je Barada tako što je igrao rukom u svom kaznenom prostoru a za to mu je sudac pokazao drugi žuti karton.

Vjeran Simunić nije uspio pobjedom debitirati na klupi Zadra, samo 2:2 na Stanovima protiv GOŠK-a. Dva puta su gosti vodili preko Nikolića (19') i Veraje (74') ali su Tokić(43') i Šimurina (89') izjednačavali a za nešto više nije bilo snage ni vremena. Prvi je ovo bod GOŠK-a u gostima ove sezone.

Zagora je minimalno slavila protiv Jadrana pogotkom Slugana sa 11 metara na kraju prvog poluvremena.

Imotski je na Gospinu docu došao do pobjede protiv susjeda iz Ivanbegovine, za pobjedu 2:1 pogađali su Petranić (38') i Žulj (66'). Za Kamen je privremeno izjednačio iskusni Mandarić u 60. minuti.

Prva momčad lige, Croatia, petardom je ispratila Neretvanac u Opuzen. Ivan Šabić (30'), Gudelj (38', 45'), Ćapin (63'-11m) i Bitanga (90') pokazali su još jednom gostu tko je gazda u Zmijavcima.

Val je teško stradao na Korčuli. Primili su pet pogodaka, dva iz kaznenih udaraca i jedan autogol. Pogađali su Šešlija (11'-11m, 45'-11m), Jelavić (71'), Rajčić (ag 81'),Žaknić (89') a za Val je pogodio Cikojević u 59. minuti. Val je trenutno posljednji na ljestvici.

U Sinju Junak nije uspio upisati treću pobjedu u nizu, iako su bili vrlo blizu, poveli su već u 1. minuti preko Bosančića ali izjednačio je Bakić u 92. minuti.

U Drugoj HNL poraz Dugopolja na gostovanju kod posljednje Kustošije. Pogodak za pobjedu postigao je Soldo u 88. minuti a dvije minute prije izjednačio je Klepač. Hanžekje u 29. minuti iz kaznenog udarca pogodio za vodstvo Kustošije.

Šibenik je u Sesvetama gubio 2:0 ali sa dva pogotka Brekala (55', 73') uhvatili su bod na teškom gostovanju.

Solin je pokraj Jadra upisao pobjedu od 4:1 protiv Hrvatskog Dragovoljca. Svalina je pogodio iz kaznenog udarca u 23. minuti, gosti su izjednačili u 80. minuti ali onda Jurićsa dva pogotka (83', 88') i Taraš (93') donose Solinu tri boda.

Hajduk II je ispratio Novigrad sa pet pogodaka, tri je postigao odlični Šego (14', 43', 74'-11m), po jedan su dodali Prtajin (46') i Ćurić (63').

Gorica - Lučko 1:1

hr Sat Nov 18 2017 16:54:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.
Sport:Split

3.HNL: Derbi u Biogradu, 2.HNL: Hajduk II protiv Novigrada

Na rasporedu je sedam utakmica 13. kola 3. HNL jug i svih šest utakmica 17. kola 2. HNL
Danas (13:30) se igra sedam utakmica 13. kola 3. HNL jug, derbi je Biogradu, između Primorca i RNK Splita. Bit će zanimljivo hoće li Split nastaviti niz od 9 utakmica bez poraza na ovom teškom gostovanju.

Prvoplasirana Croatia u Zmijavcima čeka pretposljednji Neretvanac koji je prošlu nedjelju u Opuzenu doživio težak poraz od Zagore (1:4) i teško da mogu očekivati puno kod lidera koji ove sezone u Zmijavcima ima samo pobjede.

U Sinju probuđeni Junak čeka Primorac iz Stobreča koji je posljednja tri kola igra tri derbija (Split, Croatia, Primorac BNM) te je upisao dva boda i sigurno da u Sinju žele doći do tri boda za ostanak u vrhu.

Na Korčuli derbi začelja igraju BŠK Zmaj i Val, poraženi će se naći u teškoj situaciji, a nije nemoguće ni da današnji gubitnik promijeni trenera.

Derbi Imotske krajine igra se u Gospinu docu između Imotskog i Kamena. Dvoboj je to dvije momčadi iz sredine tablice, a Imotski se nada pobjedom uhvatiti zadnji vlak za kakvi-takvi priključak sa najboljim momčadima.

Zadar sa novim trenerom na svojim Stanovima razmišlja samo o pobjedi protiv dubrovačkog GOŠK-a, a znajući njihove igre izvan Dubrovnika, sve osim uvljerljive pobjede Zadra je iznenađenje.

Na Borovištu, Zagora čeka Jadran iz Ploča koji stiže bez pola momčadi i zna da ga čeka težak posao protiv motiviranog domaćina koji ne želi više gubiti bodove na domaćem terenu, a na krilima pobjede u Opuzenu žele novi trobod upisati i danas.

U Drugoj HNL Dugopolje od 13 sati gostuje u Zagrebu kod posljednje Kustošije, dok od 13:30 sati Šibenik igra u Sesvetama, Hajduk II na Poljudu igra protiv Novigrada, a Solin je uz Jadro domaćin Hrvatskom dragovoljcu. Još igraju Dinamo II i Varaždin te Gorica i Lučko.

hr Sat Nov 18 2017 11:29:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.
Sport:Split

Split nakon tri produžetka svladao Bosnu

Drama u 6. kolu Druge ABA lige
Split je u posljednjoj utakmici 6. kola Druge ABA lige svladao sarajevsku Bosnu nakon čak tri produžetka rezultatom 107:106 (21:15, 21:21, 19:20, 21:26; 9:9, 9:9, 7:6).
Imali su Žuti sve u svojim rukama, vodstvo 77:67 dvije minute prije kraja, ali Radukić zabija iz nemoguće pozicije 7 sekundi prije kraja za 82:82 i odvodi utakmicu u produžetak.

Pobjednički koš za Split postigao je Scott a zadnji napad Bosne nije iskoristio Radukić te je slavlje igrača Splita moglo krenuti.
Kod Splita najbolji Scott s 26 koševa, devet asistencija i pet ukradenih lopti, zatim Pavle Marčinković s 19 poena, pet skokova i pet asistencija, a kod gostiju 26 koševa Pašaljića te 22 poena Šturanovića.

hr Sat Nov 18 2017 11:06:00 GMT+0100 (CET) STO POSTO d.o.o.